BLEJM VETURA QE SI PERDORNI TRANSPORTI GRATIS 24/7

Çmimi: 7 €
BLEJM VETURA QE SI PERDORNI TRANSPORTI GRATIS 24/7

Detajet

Postuar
31 korrik 11:05
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik
Targa
Kosovare
Marshi
Manual
Lloji
Audi
Modeli
A7
Viti i prodhimit
2012
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
130 000 - 139 999

Përshkrimi


AUTO-VETURA (BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)
AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI
PERJ NGA VITI🚖 2000deri 2019 🚘

PAGESA KESH DHE PER MES BANKE
TRANSPORTI ESHT I YNI NE GJDO VEND TE KOSOVES NE GJDO KOHË

DERGO OFERTEN TUAJ 24/7
VIBER OSE WHATSAPP +38349699968
AUTO-VETURA (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️049699968

JEMI KOPANIJA MA SERJOZE NE VEND
JU FALEMINDERIT PER MIRKUPTIMIN TUAJ.


Shpallje te ngjashme