Vetur

Çmimi: 3.550 €
Vetur

Detajet

Postuar
26 prill 10:52
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik
Targa
Kosovare
Marshi
Manual
Lloji
Audi
Modeli
A8
Viti i prodhimit
1998
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
0 - 4 999

Përshkrimi

Shes audi a8 2.5 dl ka rigjestrim edhe 8 muj osht ne gjendje te rregull dhe shum i rujter . karika me nxemje . Boj edhe ndrim . Me servis tkrym


Shpallje te ngjashme