Blejm Vetura Pa Dogan Defekt Aksident VW BMW

Çmimi: Me Marrveshje
Blejm Vetura Pa Dogan Defekt Aksident VW BMW

Detajet

Postuar
19 maj 01:25
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik
Targa
Kosovare
Marshi
Manual
Lloji
Ford
Modeli
C-Max
Viti i prodhimit
2006
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

Prishtinë
Auto-Trade24 •••I BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE PA DOGAN PO ASHTU I BLEJM DHE VETURAT ME DEFEKTE AKSIDENTE JO TE RENDA PERPARSI _________VW PASSAT TOURAN GOLF AUDI BMW MERCEDES OPEL _________PER MA SHUM KONTAKT NE TEL OSE VIBER +383/49/300:273 /+383/49/888.028/////📞📞📞💤////044/865/125_______________ zch


Shpallje te ngjashme