Ford Kuga 2.0 TDCi Titanium S 4WD

Çmimi: 12.000 €
Ford Kuga 2.0 TDCi Titanium S 4WD

Detajet

Postuar
8 korrik 2021 16:35
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik
Targa
Të huaja
Marshi
Manual
Lloji
Ford
Modeli
Kuga
Viti i prodhimit
2014
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

Ford Kuga 2.0 TDCi Titanium S4WD
Viti prodhimit 06.2014
163 Kual fuqi
Km 210`000 (gjith Servisat me koh)
6 Shpejtsi (shum ekonomik)
4x4
Tempomat, Airbag, Klima me 2 Zona
xhamat i ka prej Fabrikes te zi
Timoni me komanda
Ulset me lekur te zeze dhe elektronik
Panorama me shiber
Sensora te parkingut para dhe mbrapa
Kamera mbrapa
Dritat Xenon
Kepeki hapet elektronik
Kuken per prokoliz teri ne 2100 Kg.
felgat me guma te dimrit 18 Zoll
Felgat me guma te veres 20 Zoll
Vetura e ka Amortizimin sport dhe asht e ult 30mm


Shpallje te ngjashme