Shitet Ford Mondeo

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet Ford Mondeo

Detajet

Postuar
27 qershor 10:07
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik
Targa
Të huaja
Marshi
Manual
Lloji
Ford
Modeli
Mondeo
Viti i prodhimit
1998
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
190 000 - 199 999

Përshkrimi

Shitet Ford Moneo 1.8dizell motorri ne gjendje te shkelqyshme , karoseria dhe interieri ne gjendje solide , me guma te dimrit dhe me fellne ,
Te interesuarit mund te lajmrohen ne kete number 044 896 798 .


Shpallje te ngjashme