Shitet Pikapi Ford connect

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet Pikapi Ford connect

Detajet

Postuar
11 maj 13:36
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik
Targa
Të huaja
Marshi
Manual
Lloji
Ford
Modeli
Transit
Viti i prodhimit
2012
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
110 000 - 119 999

Përshkrimi

Shitet pikapi 2012 me tabela te huaja 117000 km posedon Klim, ulset me nxemje dhe ne gjendje te rregullt.


Shpallje te ngjashme