BLEJ KATALIZATORA

Çmimi: Me Marrveshje
BLEJ KATALIZATORA

Detajet

Postuar
9 tetor 21:19
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Jeep
Modeli
Wagoneer
Viti i prodhimit
2003
Karburanti
Benzinë
Kilometrazha
250 000 - 299 999

Përshkrimi

Blej Katalizator dhe DPF (për reciklim)
çmimet më të mira në tregun e Kosovës
per kontakt
+38349558444 viber
049 558 444


Shpallje te ngjashme