Shitet Kia Sportage 1,7 Dizel, Viti 2015

Çmimi: 8.950 €
Shitet Kia Sportage 1,7 Dizel, Viti 2015

Detajet

Postuar
1 shkurt 02:03
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik
Targa
Kosovare
Marshi
Manual
Lloji
Kia
Modeli
Sportage
Viti i prodhimit
2015
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

Shitet Kia Sportage 1,7 CRDI Dizel viti 2015 me Klimatronik,dhe shum ekstra tjera, model I ri , per me shum information Tel. 045 / 809 719 ose 044 / 227 806