E sapo ardhur nga zvicrra

Çmimi: 3.000 €
E sapo ardhur nga zvicrra

Detajet

Postuar
6 qershor 12:41
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik
Targa
Të huaja
Marshi
Manual
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
Model tjetër
Viti i prodhimit
2002
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
20 000 - 24 999

Përshkrimi

Libra servisit eshte kilometrat e garantuara cdi me 3 te kuqe dhe eshte ne gjendje shumee te rregullt


Shpallje te ngjashme