OPEL VEKTRA B 1.8 BENZIN MANUAL 99 RKS 11 MUAJ

Çmimi: 1.850 €
OPEL VEKTRA B 1.8 BENZIN MANUAL 99 RKS 11 MUAJ

Detajet

Postuar
11 maj 11:40
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik
Targa
Kosovare
Marshi
Manual
Lloji
Opel
Modeli
Vectra
Viti i prodhimit
1999
Karburanti
Benzinë
Kilometrazha
250 000 - 299 999

Përshkrimi

SHES OPEL VEKTRA B 1.8 BENZIN NE GJENDJE SHUM TE MIR E PASTERT MRENA DHE JASHT POSEDON RKS 11 MUAJ KLIM FUNKSIONALE XHAMA ME RRYM HIDRAULIK CENTRALL AIRBAG ABS MUZIK TE MIR GOMA TE REJA ETJ VETURA ESHTE NE EMER TEM NUK KA DENIM NUK ESHTE DENIM ETJ INFO 044 496 845


Shpallje te ngjashme