Opel Zafira 2005 Dizell Automatik

Çmimi: 4.000 €
Opel Zafira 2005 Dizell Automatik

Detajet

Postuar
12 maj 19:53
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik
Targa
Kosovare
Marshi
Automatik
Lloji
Opel
Modeli
Zafira
Viti i prodhimit
2005
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

✅Opel Zafira Automatik
✅2.0 Diesel
✅Viti 10/12/2005
✅Klimatronik
✅Radio Mp3 + AUX
✅Servisin e kryer per 15.000km
✅E ardhur nga Zvicrra (CH)
✅Fellne r16original te Opelit
✅ Regjistrim RKS ne emer tim
✅Regjistrimi deri 17/12/2019
✅Ne gjendje te perkryer
✅Si brenda ashtu edhe jasht.
✅Komanda ne Timon
📝 Perkthimi brenda 15min
📋Hipotek nuk eshte
✅Vetur Per marakli dhe e mirembajtur,ndrrim nuk bej se ikam dy vetura,📞per me shume info ne tel: 045583323
Viber 00383583323

Cmimi :4000


Shpallje te ngjashme