Shitet Peugeot 207 1,6 Hdi dizel Klim,Panorama,likur,Xenon

Çmimi: 4.950 €

Detajet

Postuar
24 tetor 01:53
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik
Targa
Kosovare
Marshi
Manual
Lloji
Peugeot
Modeli
207
Viti i prodhimit
2007
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

Shitet Peugeot 207 1,6 Hdi dizel xhendje shum te mir posedon Klimatronic,Panorama,karrikat Likur me nxemje,fellne aluminit,dritat Xenon,model i veçant dhe shum shum ekstra tjera tel. 045 /809 719 ose 044 / 227806 mameri


Shpallje te ngjashme