Toyota Rav4

Çmimi: 2.200 €
Toyota Rav4

Detajet

Postuar
15 gusht 17:19
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik
Targa
Të huaja
Marshi
Manual
Lloji
Toyota
Modeli
RAV 4
Viti i prodhimit
2002
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
180 000 - 189 999

Përshkrimi

Shitet Toyota Rav4 ne gjendje te rregullt, me tabela te huaja , pa dogane, vetura eshte diesel dhe ka 85kw, te interesuarit lajmrohuni ne numrin 049675757


Shpallje te ngjashme