Caddy

Çmimi: Me Marrveshje
Caddy

Detajet

Postuar
15 qershor 11:32
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik
Targa
Kosovare
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Caddy
Viti i prodhimit
2006
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

Shitet caddy 2.0 sdi v.p 2006 me klim gomat e reja vaj dhe filtera te ri ne gjendje tip top per ma shum info kontakt tel ose wiber 044910026


Shpallje te ngjashme