GOLF 5 PLUS 1.9 TDI 2009 RKS 1 VIT

Çmimi: 7.500 €
GOLF 5 PLUS 1.9 TDI 2009 RKS 1 VIT

Detajet

Postuar
29 mars 19:30
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik
Targa
Kosovare
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Golf
Viti i prodhimit
2009
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
150 000 - 159 999

Përshkrimi

Shes Golf 5 Plus 1.9 Tdi 2009 i posaardhur nga jasht ne gjendje perfekte i pastert si mrena ashtu edhe jasht posedon rexhistrim 1 vit plus kartoni i gjelbert klimatronik xhama me rrym hidraulik centrall abs esp aux 4 goma te reja 150.000 km te garantuara me liber servisi vetura nuk ka nevoj per investim dhe mund te testohet ne gjdo koh per info tel. +38344496845


Shpallje te ngjashme