Pasat 4X 4 Full Opsion serie special

Çmimi: Me Marrveshje
Pasat 4X 4 Full Opsion serie special

Detajet

Postuar
21 maj 16:51
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik
Targa
Kosovare
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Passat
Viti i prodhimit
2007
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
250 000 - 299 999

Përshkrimi

Teksti:
Shese Pasatin ne gjendje shume te mire full opsion 4 X 4 Lumusine 6 shpejtesi TDI Manuel Ekran GPS volani me shume funksione telefoni e integrume seri special motorin nje bregazni ngjyre e kaltert metalike Posedon fellne dhe goma te reja dimrit dhe veres te blera vjeshten e kalume vetura ne Kosove I ka ecur vetem 10000 km te tjerat ne autostrade ne Gjermani per ma shume informata kontaktoni tel 044558204 Arbri prej ores14.00 ose 044225459 Ismajli


Shpallje te ngjashme