SHITET GOLF 6 2.0 TDI 2009 ME DOGAN DHE HOMOLOGIM

Çmimi: 8.300 €
SHITET GOLF 6 2.0 TDI 2009 ME DOGAN DHE HOMOLOGIM

Detajet

Postuar
14 prill 16:29
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik
Targa
Kosovare
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Golf
Viti i prodhimit
2009
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
250 000 - 299 999

Përshkrimi

SHES GOLF 6 2.0 TDI 2009 ME DOGAN DHE HOMOLOGIM NE GJENDJE SHUM TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE I PASTERT SI MRENA DHE JASHT POSEDON DOGANEN E PAGUAR KLIMATRONIK KARRIKA ME NXEMJE XHAMA ME RRYM HIDRAULIK CENTRALL 2 QELSA 4 GOMA TE REJA ETJ +38344496845


Shpallje te ngjashme