Shitet Pasati Seri Special

Çmimi: 7.300 €
Shitet Pasati Seri Special

Detajet

Postuar
18 maj 22:04
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik
Targa
Kosovare
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Passat
Viti i prodhimit
2007
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
250 000 - 299 999

Përshkrimi

Shese Pasatin ne gjendje shume te mire full opsion 4 X 4 Lumusine 6 shpejtesi TDI Manuel Ekran GPS volani me shume funksione telefoni e integrume seri special Posedon fellne dhe goma te reja dimrit te blera vjeshten e kalume vetura ne Kosove I ka ecur vetem 10000 km te tjerat ne autostrade ne Gjermani per ma shume informata kontaktoni tel 044558204 Arbri prej ores14.00 ose 044225459 Ismajli


Shpallje te ngjashme