VOLKSWAGEN PASSAT 3c 2.0 TDI

Çmimi: 8.650 €
VOLKSWAGEN PASSAT 3c 2.0 TDI

Detajet

Postuar
31 janar 15:47
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik
Targa
Kosovare
Marshi
Automatik
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Passat
Viti i prodhimit
2007
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
250 000 - 299 999

Përshkrimi

-PAKETA SPORT

-BORD KOMPJUTER

-PILOT AUTOMATIK

-PAKETA LIGHT INSIDE( Ndricim brenda makines i personalizuar sipas deshires)

-SENSORE SHIU & SENSORE DRITE

KLIMA ME 4 ZONA( SHOFERI+PASAGHERI+ PASAGJERET MBRAPA)

-NAVIGATOR-CD ROM- RADIO FM/AM - MP3 -TELEFON VW -SISTEM AUDIO(dynaudio authentic fidelity)

-Kambio AUTOMATIKE -TIPRONIC,(DSG)

-Seria HIGHLINE

-Ngjyrë E Katert Metalike

-PILOT AUTOMATIK (Kontroll dhe limitim i shpejtesise se makines automatik)

-ABS,BAS -ESP( Sistem kundra rrëshqitjes),

-Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet,
5 ulse


Shpallje te ngjashme