VW Tiguan 2016

Çmimi: 25.500 €
VW Tiguan 2016

Detajet

Postuar
12 shtator 09:39
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik
Targa
Kosovare
Marshi
Automatik
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Tiguan
Viti i prodhimit
2016
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

Shitet vetura VW Tiguan 2016

Vetura posedon
- 2 qelsa
- 4 guma te veres 4 guma te dimrit te reja.
- Lane Assist
- Front Assist
- Park Assist
- Park Pilot
- Drita LED
- 4 Motion
- Ndezja e vetures me pull
- Hapja dhe Mbyllja e vetures me Gisht

Automatik

E doganuar, E regjistruar.
Viti i prodhimit 12/2016

Çmimi - Me Marreveshje
Nr. I Kontaktit 044227789


Shpallje te ngjashme