Vetura GOLF 2

Çmimi: 950 €
Vetura GOLF 2

Detajet

Postuar
15 mars 20:32
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik
Targa
Kosovare
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Golf
Viti i prodhimit
1989
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
20 000 - 24 999

Përshkrimi

Vetura eshte ne gjendje perfekte
Eshte interkuler,
Regjistrim posedon dhe 8 muaj


Shpallje te ngjashme