SHITET APARTAMENT 2+1+2 tualete,qendër Kavaje

Çmimi: 56.000 €
SHITET APARTAMENT 2+1+2 tualete,qendër Kavaje

Detajet

Postuar
8 prill 07:05
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Kavajë

Përshkrimi

Sipërfaqe totale 115,5 m² (neto 105 m²)

🛏2 dhoma gjumi

🛋Ambjent ndenje +kënd kuzhine

🚿2 tualete

🔺️1 ballkon

💵  Çmimi 56 000 €


Apartament ne nje pallat cilesor te ndertuar 2 vitet e fundit,ne nje pozicion kyc me frekuentueshmeri te lartë njerëzish,njekohesisht me nje pamje ne kodrat e bukura Kavajes.Pallati me punime cilesore,shkalle graniti,ashensor cilësor.Apartament i investuar me pllaka cilesore imitim mermeri,ngjyra neutrale,kuzhine e re me syprine granili,elektroshtepiake te firmes Samsung,Gorenje,mishelator inoxi.Tavan i varur,dhe ndricim me spote ne kendin e kuzhines,ballkon shume i bollshem,dritare plastike me grila.Kubature e rregullt,dhe organizim perfekt.Impresion positiv me shikim te pare!!😍😍