Shitet apartament 3+1+2 tualete,Superarredim,Kavaje

Çmimi: 55.000 €
Shitet apartament 3+1+2 tualete,Superarredim,Kavaje

Detajet

Postuar
8 prill 07:01
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Kavajë

Përshkrimi

🏘Apartamenti ndodhet ne pallatin \"Murrizi\".Ndodhet ne katin e 3 banim,(ose ne te pestin e pallatit).Ka nje siperfaqe shume te bollshme
📐129m² siperfaqe te brendshme
Eshte i organizuar ne ;
🔸️Ambjent ndenje +salle ngrenie+kend
gatimi.Ka dalje ne ballkon gje qe i jep shume drite.
🔸️3 dhoma gjumi
🔸️2 tualete.
Apartamenti eshte i arreduar ne menyre bashkekohore dhe ka punime cilesore.Muret e ambjentit kryesor jane te punuara me stuko veneziane.Njera nga banjot ka jacuzzi.Eshte i pajisur me kondicioner.Pajisur me certifikate pronesie!
Shitet i mobiluar😍


Shpallje te ngjashme