2 pairs Pioneer dj cdj 2000

Çmimi: 1.600 €
2 pairs Pioneer dj cdj 2000

Detajet

Postuar
17 shtator 14:23
Kategoria
Sport & Rekreacion > Instrumente muzikore dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Kavajë

Përshkrimi

Pioneer DJ set 2 x CDJ-2000 Nexus & DJM-2000 Nexus
WhatsApp +79628339498