Boksa sttag , okazion 4 cop te amfikuar

Çmimi: 5 €
Boksa sttag , okazion 4 cop te amfikuar

Detajet

Postuar
16 maj 2021 19:06
Kategoria
Sport & Rekreacion > Instrumente muzikore dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Kavajë

Përshkrimi

Shiten se nuk pordoren , ne super gjendje
4 Sttag - 400 wat copa
Edhe kas subi


Shpallje te ngjashme