Boksa sttag - okazion 4cop te amfikuar super gjendje

Çmimi: 1.000 Lek

Detajet

Postuar
16 maj 2021 18:44
Kategoria
Sport & Rekreacion > Instrumente muzikore dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Kavajë

Përshkrimi

Shiten se nuk perdoren, jan 4 cop te njejt
0686813404 whats app


Shpallje te ngjashme