Bokse 12"

Çmimi: 350 Lek
Bokse 12"

Detajet

Postuar
26 korrik 2022 00:37
Kategoria
Sport & Rekreacion > Instrumente muzikore dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Kavajë

Përshkrimi

Shiten cift boksash Proel 12", me hinka alumini B&C ME45, Stereo DE250 & DE45. Perfekte per live & Dj.
Kasat jane nga 300watt rms.
Shiten per mos perdorim.
350 mije te dyja. Me prove.


Shpallje te ngjashme