Bokse

Çmimi: Me Marrveshje
Bokse

Detajet

Postuar
26 korrik 2022 00:25
Kategoria
Sport & Rekreacion > Instrumente muzikore dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Kavajë

Përshkrimi

Cift boksash pasive Proel me hinka alumini B&C dhe stereo B&C DE45 & DE250 te reja.
Boksa 12" inch, 300 watt rms copa.
Shiten per mos perdorim.
350 mije te dy.


Shpallje te ngjashme