DYNACORD A5 700 X 2=1400 WAT Rms TOTAL + 4 BOKSE

Çmimi: 1.530 €
DYNACORD A5  700 X 2=1400 WAT Rms TOTAL + 4 BOKSE

Detajet

Postuar
6 janar 2019 12:28
Kategoria
Sport & Rekreacion > Instrumente muzikore dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Kavajë

Përshkrimi

PAISJE PROFESIONALE PER DJ AMPLIFIKATOR DYNACORD A5 ME FUQI 700 x 2=1400 WAT Rms +4 BOKSE PASIVE,
2 SATELITE ME KASE LEM WOOFER
RCF 600 WAT RMS SECILI (Made in Italy).
DHE 2 WOOFER PASIVE ME NGA 400 WAT RMS SECILI.
VENDNDODHJA RROGOZHINE.
CMIMI 1530 EURO


Shpallje te ngjashme