Korg B2 Digital Piano Set, Black

Çmimi: 400 €
Korg B2 Digital Piano Set, Black

Detajet

Postuar
18 shkurt 00:38
Kategoria
Sport & Rekreacion > Instrumente muzikore dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Kavajë

Përshkrimi

NA KONTAKTONI TANI

WHAT\'SAPP CHAT: +44(742)446-7495 për një përgjigje të shpejtë

Email; [email protected]

Transporti i shpejtë i garantuar

Mbështetje 100% e garantuar pas shitjes

Produkt origjinal/autentik 100% i garantuar


Shpallje te ngjashme