Korg Pa900 61-Key Pro Arranger Keyboard

Çmimi: 600 €
Korg Pa900 61-Key Pro Arranger Keyboard

Detajet

Postuar
19 maj 19:15
Kategoria
Sport & Rekreacion > Instrumente muzikore dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Kavajë

Përshkrimi

PËRSHKRIM I PRODUKTIT:
Krejt i ri (në kuti origjinale) - nuk është përdorur kurrë
100% origjinale/origjinale
Garanci ndërkombëtare 2 vite të plota
Fabrika e mbyllur
Aksesorë të plotë (Kutia e paketimit origjinal)
Kuti absolutisht e re (prodhuesi origjinal) - pa kopje Të gjitha produktet janë të reja origjinale Kemi një aksion shumë tërheqës gjatë kësaj periudhe. !!!

Per me shume informacion na kontaktoni

Email :: [email protected]

WHATSAPP: +972 55-956-9984


Shpallje te ngjashme