Mikrofon Behringer

Çmimi: 100 Lek
Mikrofon Behringer

Detajet

Postuar
10 nëntor 2021 19:37
Kategoria
Sport & Rekreacion > Instrumente muzikore dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Kavajë

Përshkrimi

Mikrofon - Behringer ULTRAVOIC XM8500
UHF MICROPHONE WERLESS - Per ta kaluar mikrofonin me val _ 5 ore bateri mbajnë _ 50 metra largësi te reja n kuti ,

0686813404 - whats app


Shpallje te ngjashme