Pioneer ddj sx2

Çmimi: 500 €
Pioneer ddj sx2

Detajet

Postuar
16 prill 2023 04:10
Kategoria
Sport & Rekreacion > Instrumente muzikore dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Kavajë

Përshkrimi

Brand new pioneer ddj sx2 controller with Dj case
WhatsApp
kindly Add up through this link https://wa.me/c/2348089016046


Shpallje te ngjashme