Pioneer xdj Rx2

Çmimi: 950 €
Pioneer xdj Rx2

Detajet

Postuar
13 tetor 15:43
Kategoria
Sport & Rekreacion > Instrumente muzikore dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Kavajë

Përshkrimi

Brand new pioneer xdj rx2 controller with hard case. WhatsApp +79628339498