Shiten 2 FBT te amplifikuar

Çmimi: 400 €
Shiten 2 FBT te amplifikuar

Detajet

Postuar
22 tetor 2021 09:51
Kategoria
Sport & Rekreacion > Instrumente muzikore dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Kavajë

Përshkrimi

Shiten 2 FBT profesionale Gold Line GL 30A me 3 komponente.
150 W rms secili por me twiter te ri.
Input port: Jack 6.35
Output port: Jack 6.35

Cmimi 400 EUR i diskutueshem vetem pasi te shikohen nga afer.

Cel: +355685695576


Shpallje te ngjashme