Shiten ose ndrrohen

Çmimi: 300 €
Shiten ose ndrrohen

Detajet

Postuar
29 tetor 14:29
Kategoria
Sport & Rekreacion > Instrumente muzikore dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Kavajë

Përshkrimi

Subwoofer Behringeri 12 pro 500 wats aktiv ne gjendje perfekte si i ri. 2500 lek
Blaupunkt subwoofer+ amplifier 600 wat per makine 100€
Ose ndrrohen me subwoofer 15 ose 18 aktiv


Shpallje te ngjashme