Shitet Korg Pa 80 +HD Eshte ne gjendje shum te mire

Çmimi: 500 Lek
Shitet Korg Pa 80 +HD  Eshte ne gjendje shum te mire

Detajet

Postuar
2 maj 23:35
Kategoria
Sport & Rekreacion > Instrumente muzikore dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Kavajë

Përshkrimi