Shitet Pioneer DDJ ERGO !!!

Çmimi: 250 Lek
Shitet Pioneer DDJ ERGO !!!

Detajet

Postuar
15 shtator 2022 15:58
Kategoria
Sport & Rekreacion > Instrumente muzikore dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Kavajë

Përshkrimi

Shitet Pioneer DDJ Ergo ne super gjendje.
E shes per arsye se dua te marr Pioneer Sx2.
Bashke me Pioneer DDJ Ergon jap Licensen origjinale e cila i jep nje fuzion ndryshe muzikes dhe bassit, gjithashtu jap edhe Virtual DJ me license.
Cmimi 250 Mije Lek


Shpallje te ngjashme