Subwofer 15 SAMSON

Çmimi: 150 €
Subwofer 15 SAMSON

Detajet

Postuar
30 maj 2021 23:41
Kategoria
Sport & Rekreacion > Instrumente muzikore dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Kavajë

Përshkrimi

500WAT , DO riparu jep shkeputje n amfik


Shpallje te ngjashme