shiten bokse work+kamaleca+fisha

Çmimi: 600 Lek
shiten bokse work+kamaleca+fisha

Detajet

Postuar
27 mars 2023 08:58
Kategoria
Sport & Rekreacion > Instrumente muzikore dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Kavajë

Përshkrimi

shiten 2 bokse work +kamaleca+fisha
bosket jan 400 wat rms,15inch,jan super gjendje


Shpallje te ngjashme