Vinc palfinker pk 24500 performance

Çmimi: Me Marrveshje
Vinc palfinker pk 24500 performance

Detajet

Postuar
2 mars 21:54
Kategoria
Automjete > Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Kavajë

Përshkrimi

shitet PALFINKER PK 245OO d me 4 dalje ne gjendje shum te mire pat max 8500kg 15 metra 1200 kg !!!!!!jemi ne sherbimin tuaj per te plotesuar kerkesat ...servisi jon ofron cilesi dhe garanci .0682004563---0684013373.ne facbook Auto S-I .


Shpallje te ngjashme