OKAZION-- SUPER-Biciklete 28 Gjermane KETTLER-Traveller

Çmimi: 320 €
OKAZION--  SUPER-Biciklete 28 Gjermane KETTLER-Traveller

Detajet

Postuar
2 shkurt 2023 22:09
Kategoria
Sport & Rekreacion > Paisje per sport
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Kavajë
Modeli
28

Përshkrimi

Shitet bicilete 28 Gjermane me te gjitha pjeset ORIGJINALE te kompanise prestigjoze KETTLER dhe SHIMANO . Trupi alumin 14.8 kg Marshet 3+8 Shimano V-BRAKE Dinamo e integruar ..Ndricim led..
Amortizator para me regjistrim. Dopio disk Brave--TRELOCK... Parafrango me fije percjellese per ndricimin. - Mates shpejtesie SIGMA BC-509 + ore+distance. Kopertone origjinal etj.Me te gjithe aksesoret e nevojshem FULL .... GJENDJA -
- 95 % e re Cmimi ne GJERMANI 1270 euro
SHITET-- 320 EURO https://www.kettler-store.com/us-en/bike-categories/trekking-city?filter=FARF%2CPRICE%2CSCHF%2CRAICO&sort=PRICE_DESC&page=0&PRICE=99900%2C139900