BANDASH 16 pasat audi

Çmimi: 60 €

Detajet

Postuar
3 prill 15:03
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Klinë

Përshkrimi

Bandash 16\" 5 vrima per passat golf audi
4 copa x 15€
Kontakt viber +383 43 513 507


Shpallje te ngjashme