Boshpump per ulta miqigan 6 klipa

Çmimi: Me Marrveshje
Boshpump per ulta miqigan 6 klipa

Detajet

Postuar
2 prill 10:53
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Klinë

Përshkrimi

Shitet bushpumpa per ngarkusa miqigan 6 klipa asht erej epaperdorne kurr per info nr kontakti 049361970.....................................................................................................


Shpallje te ngjashme