Oferte fellne 15 me goma Tigar

Çmimi: 230 €
Oferte fellne 15 me goma Tigar

Detajet

Postuar
30 mars 16:40
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Klinë

Përshkrimi

Shes fellnet per vetura
Nr 15
Gomat tigar te veres 195/50/15
Me 4 sharafa