PJES opel vectra viti 2002 1.8 Benzin

Çmimi: Me Marrveshje
PJES opel vectra viti 2002 1.8  Benzin

Detajet

Postuar
13 prill 19:00
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Klinë

Përshkrimi

Shes pjes per opel vectra viti 2002, me tabela te gjermanis 1.8 benzin, ngjyra gjelebert, Motorr, menjaq, te gjitha i kom, Klima, etj., thirrni ne tel 044-232-553, ose mundeni te na shkrueni ne viber +383 49 692 277


Shpallje te ngjashme