Shes fellnet 225/45/18

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
3 prill 11:47
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Klinë

Përshkrimi

Shes fellnet numer 225/45/18 me goma te dimrit jan ne gjendje te rregullt baj edhe ndrrim me fellne per audi
Te interesuarit le te kontaktojn edhe ne viber +38649199484


Shpallje te ngjashme