Shes turbinen per Opell zafira 2.0 dizell

Çmimi: 240 €
Shes turbinen per Opell zafira 2.0 dizell

Detajet

Postuar
3 prill 16:03
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Klinë

Përshkrimi

shes turbinen per opel zafira dizel, e arrdhne prej se jashti, 240 euro, turbina asht shum e mire e jap me garancion, nese nuk del e mire turbina, une i barti shpenzimet e mekanikut qe e ka ndrrue edhe montue,


Shpallje te ngjashme