Shiten.

Çmimi: Me Marrveshje
Shiten.

Detajet

Postuar
1 prill 07:37
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Klinë

Përshkrimi

Shiten ( rreth 400 copa ) shtylla.

Çmimi sipas marrveshjes


Shpallje te ngjashme