Shitet ndrrohet

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
31 mars 22:35
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Klinë

Përshkrimi

Shes motorrin ne gjendje te rregull benzin 1.6 a per passat golf 3 polo vento punon shum shum mir edhe baj ndrrim me sharki kush ka let me lajmron se qyka numer a viber whatcap


Shpallje te ngjashme